Her finn du kontaktinformasjon, informasjon om tilsette, årsmeldinga mm

 

Du er velkommen til å ta kontakt med PPT NG.

KONTAKTINFORASJON - PPT NORD-GUDBRANDSDAL

Ved eposthenvendingar til PPT NG: ppt-nordgudbrandsdal@sel.kommune.no

Postadresse: Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta.

Telefon: 94 15 72 91 NB! Nytt nummer

Besøksadressar i kommunane:

SEL PPT: Sel Rådhus, Botten Hansensgt 9, 2670 Otta.

LESJA PPT: Kommunehuset, 2665 Lesja

DOVRE PPT: Båtsto, 2662 Dovre

VÅGÅ PPT: Kommunehuset, Edvard Stormsveg 2, 2680 Vågå

LOM OG SKJÅK PPT: Midtgard, 2686 Lom

Oversikt tilsette

Navn:                                    Mobilnr:        E-post adresse:         

Hilde Engvik Lusæter           41537285        hilde.engvik.luseter@sel.kommune.no

Anne-Gina Holen                  46817310        anne-gina.holen@sel.kommune.no

Merete Dagsgard                  41537284       merete.dagsgard@sel.kommune.no

Annette Garden Sveen         41537283        annette.garden.sveen@sel.kommune.no

Hedviga Sandorova Sveine   46888879       hedviga.sandorova.sveine@sel.kommune.no

Ina Kristin Sandvoll                95450499       ina.kristin.aas.sandvoll@sel.kommune.no

Eva Haldis Tessneset            48206891       eva.haldis.tessneset@sel.kommune.no

Aud Hytten                             48159678     aud.hytten@sel.kommune.no

Viktorija Luksiene                   47616348       viktorija.luksiene@sel.kommune.no        

Anne-Torill Sperre                  94851625       anne-torill.sperre@sel.kommune.no

Lars-Petter Brennhaugen       46848306       larspetter.brennhaugen@sel.kommune.no

Ragnhild M. Grindstuen         90808946         ragnhild.martinsen.grindstuen@sel.kommune.no

Marit Johanne Rusten           94888927        marit.rusten@sel.kommune.no

Torill Reiremo                        48023360        torill.reiremo@sel.kommune.no

Aud Byrbotten                        94157291        aud.byrbotten@sel.kommune.no

 

Telefonnummer til kommunene:            

Sentralbord Vågå kommune                           612 93600

Sentralbord Lom kommune                             612 17300

Sentralbord Skjåk kommune                           612 17000

Sentralbord Dovre kommune                          612 42100

Sentralbord Lesja kommune                            612 44100

Sentralbord Sel kommune                               617 00700

PPT NG har valgt å presentere en årsmelding til bruk for oss selv og for våre samarbeidspartnere og eiere.

Tips en venn Skriv ut